• Sun
  • Mon
  • Tue
  • Wed
  • Thu
  • Fri
  • Sat
  • Sun
  • Mon
  • Tue
  • Wed
  • Thu
12 Dec

Tuesday

00:00

Johnston High School vs Coventry High School

Varsity Basketball

00:00

North Yarmouth Academy vs Winthrop High School

Varsity Basketball

00:00

Atyrau 2 vs Bars Petropavlovsk

KAZAKHSTAN Higher League Basketball

00:00
00:00

Argenta-Oreana vs Meridian

Illinois High School Basketball

00:01

Nature Coast Tech High School vs Lecanto High School

Varsity Soccer

00:01

Walden School vs Kentucky Country Day School

Varsity Basketball

00:01

Beth Haven Christian School vs Holy Cross High School

Varsity Basketball

01:01

Downers Grove North High School vs Hinsdale Central High School

Varsity Basketball

02:00

Nomad Astana vs Pavlodar

KAZAKHSTAN Championship Volleyball

02:30

ChelSU Kostanay vs Altay

KAZAKHSTAN Higher League Basketball

02:30

Ho Chi Minh City 2 W vs Ho Chi Minh W

VIETNAM National League Women Soccer

02:30

Esil Petropavlovsk vs Ushkyn Kokshetau

KAZAKHSTAN National League Volleyball

03:00

Thai Nguyen W vs Phong Phu Ha Nam W

VIETNAM National League Women Soccer

03:15

Masterman vs Penn Treaty

Pennsylvania High School Basketball

03:30

Istiqlol Dushanbe vs Eskhata

TAJIKISTAN Vysshaya Liga Soccer

04:30
04:30

Buriram (Tha) vs Kofu (Jpn)

ASIA Afc Champions League Soccer

04:30

Melbourne City (Aus) vs Zhejiang Professional (Chn)

ASIA Afc Champions League Soccer

04:30

Sanderson vs Non Varsity Opponent

Texas High School Basketball

05:00

KCC Egis vs KoGas

SOUTH KOREA Kbl Basketball

05:00

Suwon KT vs Seoul Thunders

SOUTH KOREA Kbl Basketball

05:00

Wonju DB vs Seoul Knights

SOUTH KOREA Kbl Basketball

05:00

Johor DT (Mys) vs Pathum United (Tha)

ASIA Afc Champions League Soccer

05:00

Ulsan Hyundai (Kor) vs Kawasaki Frontale (Jpn)

ASIA Afc Champions League Soccer

05:00
05:00

Son La W vs TKS Viet Nam W

VIETNAM National League Women Soccer

05:00

Burevestnik Almaty vs Aktobe

KAZAKHSTAN National League Volleyball

05:00

Woori vs Samsung Blue Fangs

SOUTH KOREA League Volleyball

05:00

Hyundai E&C Hillstate W vs Pepper Savings Bank W

SOUTH KOREA League Women Volleyball

05:30

Ario Eslamshahr vs Kheybar Khorramabad

IRAN Division 1 Soccer

05:30

Mes Shahr Babak vs Esteghlal Molasani

IRAN Division 1 Soccer

05:30

Shahre Raz vs Astara

IRAN Division 1 Soccer

06:00

Inter U19 vs Real Sociedad U19

EUROPE Uefa Youth League Soccer

06:00

Naft Gachsaran vs Saipa

IRAN Division 1 Soccer

06:00

Leixoes U23 vs Torreense U23

PORTUGAL Liga Revelacao U23 Soccer

06:30

Liaoning W vs Henan W

CHINA Wcba Women Basketball

06:30

Xiamen W vs Shandong W

CHINA Wcba Women Basketball

06:30

Turan vs Tigers-KazATU

KAZAKHSTAN Higher League Basketball

06:30

Ukraine U20 vs Estonia U20

WORLD Wch U2 Volleyball

06:30

H. Bikat Hayarden vs Ironi Modiin

ISRAEL Liga Alef South Soccer

06:30

Sukhothai vs Muang Thong Utd

THAILAND Thai League 1 Soccer

06:30

Guangdong W vs Shanghai W

CHINA Cvl Women Volleyball

06:30

Hebei W vs Fujian W

CHINA Cvl Women Volleyball

06:30

Henan W vs Beijing W

CHINA Cvl Women Volleyball

06:30

Liaoning W vs Jiangsu ECE W

CHINA Cvl Women Volleyball

06:30

Shandong W vs Sichuan W

CHINA Cvl Women Volleyball

06:30

Shenzhen W vs Zhejiang Kaiyuan W

CHINA Cvl Women Volleyball

06:30

Yun Nan University W vs Jiangxi W

CHINA Cvl Women Volleyball

06:30

Harvest Christian Academy vs Varsity Opponent

Texas High School Basketball

06:35

Jilin vs Nanjing Tongxi

CHINA Cba Basketball

06:35

Liaoning vs Zhejiang Guangsha

CHINA Cba Basketball

06:45

Rock County Christian vs Varsity Opponent

Wisconsin High School Basketball

06:50

Al Taraji vs Al Kholood

SAUDI ARABIA Division 1 Soccer

07:00

Xinjiang W vs Jiangsu Phoenix W

CHINA Wcba Women Basketball

07:00

HK Norilsk vs Kurgan

RUSSIA Vhl Volleyball

07:00

Krasnoyarsk vs Chelmet Chelyabinsk

RUSSIA Vhl Volleyball

07:00

Lens U19 vs Sevilla FC U19

EUROPE Uefa Youth League Soccer

07:00

Union Berlin U19 vs Real Madrid U19

EUROPE Uefa Youth League Soccer

07:00

Academico Viseu U23 vs Famalicao U23

PORTUGAL Liga Revelacao U23 Soccer

07:00

Santa Clara U23 vs SC Farense U23

PORTUGAL Liga Revelacao U23 Soccer

07:00

Sporting CP U23 vs Estoril U23

PORTUGAL Liga Revelacao U23 Soccer

07:00

Vizela U23 vs Rio Ave U23

PORTUGAL Liga Revelacao U23 Soccer

07:00
07:00

Potter's House Christian vs Varsity Opponent

Florida High School Basketball

07:00

Bethel Christian Academy vs Pamlico Christian Academy

North Carolina High School Basketball

07:00

Life Christian Academy vs Cape Henry Collegiate

Virginia High School Basketball

07:15

Seasons Greetings From Hexham Bookmakers Mares' Novices' Hurdle (GBB Race)

Hexham

07:20

Kenn Novices' Hurdle (GBB Race)

EXETER

07:20

Al Najma vs Al Batin

SAUDI ARABIA Division 1 Soccer

07:30

Kazzinc-Torpedo vs Humo

KAZAKHSTAN Championship Volleyball

07:30

Abu Qir Semad vs Petrojet

EGYPT Division 2 A Soccer

07:30

Zhetyssu Zhastar vs Taraz Jambil

KAZAKHSTAN National League Volleyball

07:30

MFL MarMac vs West Central

Iowa High School Basketball

07:30

AGWSR vs East Marshall

Iowa High School Basketball

07:30

Argonia vs Cunningham

Kansas High School Basketball

07:30

Bishop Kelley vs Collinsville

Oklahoma High School Basketball

07:30
07:30
07:30

Grace Christian Academy vs Spring Hill

Tennessee High School Basketball

07:30

Tullahoma vs Rockvale

Tennessee High School Basketball

07:30

Austin Royals HomeSchool vs Grace Academy

Texas High School Basketball

07:30

Falfurrias vs Benavides

Texas High School Basketball

07:35

Racing Excellence Conditional Jockeys' Training Series Handicap Hurdle

LEICESTER

07:52
08:00

Gornyak Rudny vs Kokshetau

KAZAKHSTAN Championship Volleyball

08:00
08:00

South Korea U20 vs Spain U20

WORLD Wch U2 Volleyball

08:00

PSV U19 vs Arsenal U19

EUROPE Uefa Youth League Soccer

08:00

Airtel Kitara vs Express

UGANDA Premier League Soccer

08:00

Seiling vs Mooreland

Oklahoma High School Basketball

08:00

Hydro-Eakly vs Union City

Oklahoma High School Basketball

08:30

Calloway County High School vs Webster County High School

Varsity Basketball

08:30

Salzburg U19 vs Benfica U19

EUROPE Uefa Youth League Soccer

09:00

Horizont Minsk W vs Minsk W

BELARUS Premier League Women Basketball

09:00

Al Shamal vs Al Khor

QATAR Qbl Basketball

09:00
09:00

Manchester Utd U19 vs Bayern U19

EUROPE Uefa Youth League Soccer

09:00

Stezyca W vs Energetyk Poznan W

POLAND I Liga Women Volleyball

09:30

Goa vs Mumbai City

INDIA Isl Soccer

There are no events for the current selection