• Sun
  • Mon
  • Tue
  • Wed
  • Thu
  • Fri
  • Sat
  • Sun
  • Mon
  • Tue
  • Wed
  • Thu
18 Dec

Monday

00:00

John Battle High School vs Happy Valley High School

Varsity Basketball

00:00

Bishop Hendricken High School vs Cumberland High School

Varsity Basketball

00:00

Burrillville High School vs Coventry High School

Varsity Basketball

00:01

Baldwin High School vs Frankfort High School

Varsity Basketball

02:00

Crawford High School vs Sioux County High School

Varsity Basketball

02:00

Sioux County High School vs Morrill JrSr High School

Varsity Basketball

02:30

Hubei vs Hebei

CHINA Cvl Volleyball

03:00

Macarthur FC vs Wellington Phoenix

AUSTRALIA A League Soccer

03:00

Persik Kediri vs PSM Makassar

INDONESIA Liga 1 Soccer

03:00

Bekasi City vs Malut United

INDONESIA Liga 2 Soccer

03:00

Persikab vs PSIM Yogyakarta

INDONESIA Liga 2 Soccer

03:30
04:30

Shan Utd vs Yangon Utd

MYANMAR National League Soccer

05:00

Anyang JungKwanJang vs KoGas

SOUTH KOREA Kbl Basketball

05:00

Samsung Blue Minx W vs KB Stars W

SOUTH KOREA Wkbl Women Basketball

05:00

Shakhtar Donetsk (Ukr) vs Avispa Fukuoka (Jpn)

WORLD Club Friendly Soccer

05:45

Prix Brasserie Le Bistroz Monte

LE MANS

05:45

Esteghlal Molasani vs Ario Eslamshahr

IRAN Division 1 Soccer

06:00
06:00

Phnom Penh Crown vs Visakha

CAMBODIA Cpl Soccer

06:00

Al Jaish vs Foutoua

SYRIA Premier League Soccer

06:00

Tishreen vs Al-Ittihad Aleppo

SYRIA Premier League Soccer

06:00

Hai Phong vs Khanh Hoa

VIETNAM V.League 1 Soccer

06:30

Tianjin W vs Inner Mongolia W

CHINA Wcba Women Basketball

06:30

Al Capone II Handicap Chase

CAGNES SUR MER

06:30

Mes Rafsanjan vs Malavan

IRAN Persian Gulf Pro League Soccer

06:30
06:30

Ironi Modiin vs Shimshon Tel Aviv

ISRAEL Liga Alef South Soccer

06:35

Beijing Royal Fighters vs Jilin

CHINA Cba Basketball

06:35

Jiangsu Dragons vs Shanxi Zhongyu

CHINA Cba Basketball

06:35

Qingdao vs Zhejiang Guangsha

CHINA Cba Basketball

06:35

Shandong vs Zhejiang Chouzhou

CHINA Cba Basketball

06:35

Shanghai vs Liaoning

CHINA Cba Basketball

06:35

Shenzhen vs Tianjin

CHINA Cba Basketball

06:45

Waynesboro vs South Western

Pennsylvania High School Basketball

07:00
07:00

Barton vs Cobble Hill

New York High School Basketball

07:00

High Touch vs Uskudar

TURKEY Tb2l Basketball

07:00

HK Norilsk vs Orsk

RUSSIA Vhl Hockey

07:00

Krasnoyarsk vs Gornyak

RUSSIA Vhl Hockey

07:00

Stalnye Lisy vs Belye Medvedi

RUSSIA Mhl Hockey

07:00

Iraklis 1908 vs Makedonikos

GREECE Super League 2 Soccer

07:00

Bali United vs Persib Bandung

INDONESIA Liga 1 Soccer

07:00

Al Hilal vs Samaon

YEMEN Division 1 Soccer

07:00

Bursa vs Spor Toto

TURKEY Efeler Ligi Volleyball

07:10

Al Batin vs Al-Qaisumah

SAUDI ARABIA Division 1 Soccer

07:15

Fhman vs Salam

YEMEN Division 1 Soccer

07:20

Al Kholood vs Hajer

SAUDI ARABIA Division 1 Soccer

07:25

tote.co.uk Seven Swans A Swimming Conditional Jockeys' Handicap Hurdle

Musselburgh

07:30

Palatka High School vs St Augustine High School

Varsity Soccer

07:30

Sanaye Hormozgan vs Shahrdari Gorgan

IRAN Super League Basketball

07:30

Al Qanah vs La Viena

EGYPT Division 2 A Soccer

07:30

Asyut Petroleum vs Abu Qir Semad

EGYPT Division 2 A Soccer

07:30

Gomhoriat Shebin vs Nasr Taadeen

EGYPT Division 2 A Soccer

07:30

Rafsanjan vs Gorgan

IRAN Super League Volleyball

07:40

Revived Inn Novices' Hurdle (GBB Race)

PLUMPTON

08:00

Istanbul Basket vs Orhangazi

TURKEY Tb2l Basketball

08:00
08:00
08:00
08:00

Maccabi Nujeidat Ahmad vs Hapoel Bueine

ISRAEL Liga Alef North Soccer

08:00

JKT Tanzania vs Coastal Union

TANZANIA Ligi Kuu Bara Soccer

08:00

Mtibwa Sugar vs Mashujaa

TANZANIA Ligi Kuu Bara Soccer

08:30

Dauphins Noirs vs Etoile de Kivu

DR CONGO Ligue 1 Soccer

08:30
08:30

Rapid Bucuresti W vs Alba Blaj W

ROMANIA Divizia A1 Women Volleyball

09:00

St. Mary's (MD) vs Knox

NCAA Basketball

09:00

E.O. Smith High School vs New London High School

Varsity Basketball

09:00

Mater Lakes Academy vs St. Augustine

Florida High School Basketball

09:00

IDEA Edinburg College Prep vs IDEA College Prep

Texas High School Basketball

09:00

GKK Sibenka vs Cedevita Junior

EUROPE Aba League Basketball

09:00

University-Ugra vs Bars Rostov

RUSSIA Super League Basketball

09:00

Nadezhda W vs Enisey Krasnoyarsk W

RUSSIA Russian Cup Women Basketball

09:00

UMMC Ekaterinburg W vs Nika Siktivkar W

RUSSIA Russian Cup Women Basketball

09:00

Emlak Konut Gelisim 2 W vs Bodrum W

TURKEY Tkbl Women Basketball

09:00

Sputnik Almetievsk vs Omskie Yastreby

RUSSIA Mhl Hockey

09:15

Uralmash Ekaterinburg vs Unics Kazan

RUSSIA Vtb United League Basketball

09:30

Al Muharraq vs Bahrain Club

BAHRAIN Premier League Basketball

09:30

Sigortam.net ITU vs Mersin BÅžB

TURKEY Tbl Basketball

09:30

Punjab vs Chennaiyin

INDIA Isl Soccer

09:30

Al Qadisiya vs Ohod

SAUDI ARABIA Division 1 Soccer

10:00

Princeton High School vs Walnut Grove High School

Varsity Soccer

10:00

Wright St. vs West Virginia

NCAA Basketball

10:00

Lauderdale County High School vs Muscle Shoals High School

Varsity Basketball

10:00

Harris County High School vs Lakeview Academy

Varsity Basketball

10:00

W.F. West High School vs Kelso High School

Varsity Basketball

10:00

Harris County vs Lakeview Academy

Georgia High School Basketball

10:00

North Salem vs West Salem

Oregon High School Basketball

10:00

Gemlik vs Aykanat Spor

TURKEY Tb2l Basketball

10:00

Almaz vs AKM-Junior

RUSSIA Mhl Hockey

10:00

Reaktor vs Sibirskie Snaipery

RUSSIA Mhl Hockey

10:00

Accra Lions vs Nsoatreman

GHANA Premier League Soccer

10:00

Eleven Wonders vs Young Apostles

GHANA Division One League Soccer

10:00
10:00

Steadfast vs Wa Power

GHANA Division One League Soccer

10:00

Panetolikos vs AEK Athens FC

GREECE Super League Soccer

10:00
10:00

Opole W vs Bielsko-Biala W

POLAND Tauron Liga Women Volleyball

10:10

ASFAN vs Douanes Niamey

NIGER Ligue 1 Soccer

There are no events for the current selection